Kış aylarının yaklaşmasıyla kombilerimiz uzun bir aradan sonra tekrar çalışmaya başlayacak. Peki oldukça soğuk geçecek bir kış dönemi için kombiniz buna hazır mı ? Azimli Kombi olarak kombi bakımlarınızı zamanında yaptırmanızı öneriyoruz.

Kombinizin kartlarında meydana gelecek arızalar için Azimli Kombi olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak, en güvenilir şekilde en uygun fiyata yapıyoruz. Kombi kart tamirinin mümkün olduğunu ve kombi açısından herhangi bir tehlike oluşturmadığını belirtmek tekrar belirtmek istiyoruz. Kombinin en pahalı parçası olarak ilk sıralarda yer alan elektronik kartları tamir ettirerek bütçenize büyük bir fayda sağlamış olursunuz.

Kombi kart tamiri uzun süren bir işlem değildir. dolayısıyla aynı gün içerisinde arızanız yapılacak olup, kombiyi kullanmaya devam edebileceksiniz.

Tüm marka model kombiler için kart test prototiplerimiz bulunmaktadır. Arızalı kombi kartı tamir edildikten sonra, ilgili kombi kart prototipinde test edilip sağlamlığı kontrol edildikten sonra paketlenerek siz değerli müşterilerimize sunulur.

Kombi kartınızın tamir işlemleri yapılırken içinizi ısıtacak sıcak çay ve kahve servisimizde hizmetinizde olacaktır.